$24.75
$57.13
Compare Price
You save
$32.38
(57%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 144484
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 144484 Hi Limit
Item:
#1143039
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 144484 |
| Manufacturer Part # | 144484 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Groen 144484 Hi Limit
$24.75
$57.13
You save
$32.38
(57%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 144484 Hi-limit Disc Type 250f, Selco Da250, Groen
