Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 144833
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 144833 Radiation Shield Weldmen T 40 Gallon Bp
Item:
#1226979
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 144833 |
| Manufacturer Part # | 144833 |
| Height | 7" |
| Width | 15" |
| Depth | 36" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 144833 Radiation Shield Weldmen T 40 Gallon Bp
