Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 144843
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 144843 Combustion Chamber Assem Bly
Item:
#1226937
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 144843 |
| Manufacturer Part # | 144843 |
| Height | 5" |
| Width | 28" |
| Depth | 35" |
| Weight | 50 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 144843 Combustion Chamber Assem Bly
