$22.95
$25.31
Compare Price
You save
$2.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 144962
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 144962 Wiring Harness Power Hig H Voltage Bpm 40g
Item:
#1229359
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 144962 |
| Manufacturer Part # | 144962 |
| Height | 1.05" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 144962 Wiring Harness Power Hig H Voltage Bpm 40g
$22.95
$25.31
You save
$2.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 144962 Wiring Harness Power Hig H Voltage Bpm 40g
