Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 145020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 145020 Knob Thermostat Lg Ket Tles
Item:
#1227625
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 145020 |
| Manufacturer Part # | 145020 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 145020 Knob Thermostat Lg Ket Tles
