$256.45
$282.94
Compare Price
You save
$26.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 146130
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 146130 Bracket Thermostat Box
Item:
#1229339
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 146130 |
| Manufacturer Part # | 146130 |
| Height | 4" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 1.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 146130 Bracket Thermostat Box
$256.45
$282.94
You save
$26.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 146130 Bracket Thermostat Box
