$23.46
$25.88
Compare Price
You save
$2.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 146148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 146148 Orifice Igniter Tube # 6 2 (.0380)
Item:
#1229407
15+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 146148 |
| Manufacturer Part # | 146148 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 146148 Orifice Igniter Tube # 6 2 (.0380)
$23.46
$25.88
You save
$2.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 146148 Orifice Igniter Tube # 6 2 (.0380)
