$45.36
$50.04
Compare Price
You save
$4.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 146646
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 146646 Casting Assy Braising P An Foot
Item:
#1229378
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 146646 |
| Manufacturer Part # | 146646 |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 146646 Casting Assy Braising P An Foot
$45.36
$50.04
You save
$4.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 146646 Casting Assy Braising P An Foot
