$144.05
$158.92
Compare Price
You save
$14.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 146705
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 146705 Ignition Tube Asm Bp 40 As Noted
Item:
#1270937
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 146705 |
| Manufacturer Part # | 146705 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 38" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 146705 Ignition Tube Asm Bp 40 As Noted
$144.05
$158.92
You save
$14.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 146705 Ignition Tube Asm Bp 40 As Noted