Free Shipping
Free Shipping
$4,834.05
$5,333.47
Compare Price
You save
$499.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 147511
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 147511 Stand And Housing Assemb Ly Dh/60
Item:
#1269712
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 147511 |
| Manufacturer Part # | 147511 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 147511 Stand And Housing Assemb Ly Dh/60
$4,834.05
$5,333.47
You save
$499.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 147511 Stand And Housing Assemb Ly Dh/60