$50.75
$89.57
Compare Price
You save
$38.82
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Groen 148102 Contactor
Item:
#1142279
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 148102 |
| Manufacturer Part # | 148102 |
| Height | 3" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Groen 148102 Contactor
$50.75
$89.57
You save
$38.82
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 148102 Contactor 3 Pole 24v Coil 40a Resistive 30 Amp, Inductive 50/60hz, Groen
