$456.93
$504.14
Compare Price
You save
$47.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 148509
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 148509 Wiring Harness Load Ee 60
Item:
#1229312
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 148509 |
| Manufacturer Part # | 148509 |
| Height | 4" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 148509 Wiring Harness Load Ee 60
$456.93
$504.14
You save
$47.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 148509 Wiring Harness Load Ee 60
