$167.37
$184.66
Compare Price
You save
$17.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 149295
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 149295 Hour Meter Ssb
Item:
#1230540
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 149295 |
| Manufacturer Part # | 149295 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 149295 Hour Meter Ssb
$167.37
$184.66
You save
$17.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 149295 Hour Meter Ssb
