$15.00
$16.55
Compare Price
You save
$1.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 150270
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 150270 O Ring 1/8" W X 1 5/16" Id X 1 9/16" Od
Item:
#1230338
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 150270 |
| Manufacturer Part # | 150270 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 150270 O Ring 1/8" W X 1 5/16" Id X 1 9/16" Od
$15.00
$16.55
You save
$1.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 150270 O Ring 1/8" W X 1 5/16" Id X 1 9/16" Od
