$525.71
$580.02
Compare Price
You save
$54.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 150622
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 150622 Panel Rear Heat Shield B Pm 40g
Item:
#1268392
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 150622 |
| Manufacturer Part # | 150622 |
| Height | 1" |
| Width | 30" |
| Depth | 35" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 150622 Panel Rear Heat Shield B Pm 40g
$525.71
$580.02
You save
$54.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 150622 Panel Rear Heat Shield B Pm 40g
