$186.04
$205.26
Compare Price
You save
$19.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 151109
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 151109 Panel. Control Usc
Item:
#1229278
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 151109 |
| Manufacturer Part # | 151109 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 29.75" |
| Weight | 4.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 151109 Panel. Control Usc
$186.04
$205.26
You save
$19.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 151109 Panel. Control Usc