Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 151132
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 151132 Gasket Door Main
Item:
#1227572
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 151132 |
| Manufacturer Part # | 151132 |
| Height | 2.5" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 23.2" |
| Weight | 1.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 151132 Gasket Door Main
