$143.85
$158.71
Compare Price
You save
$14.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 152082
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 152082 Motor Seal Plate
Item:
#1269148
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 152082 |
| Manufacturer Part # | 152082 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 152082 Motor Seal Plate
$143.85
$158.71
You save
$14.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 152082 Motor Seal Plate