$120.85
$133.34
Compare Price
You save
$12.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 152909
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 152909 Overlay Front Panel Cb E
Item:
#1229415
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 152909 |
| Manufacturer Part # | 152909 |
| Height | 4.35" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 152909 Overlay Front Panel Cb E
$120.85
$133.34
You save
$12.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 152909 Overlay Front Panel Cb E
