$7.87
$8.67
Compare Price
You save
$0.80
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 152952
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 152952 Hose Silicone 15.5" Lo Ng 0.0625" Thk .5" Od
Item:
#1270646
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 152952 |
| Manufacturer Part # | 152952 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 152952 Hose Silicone 15.5" Lo Ng 0.0625" Thk .5" Od
$7.87
$8.67
You save
$0.80
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 152952 Hose Silicone 15.5" Lo Ng 0.0625" Thk .5" Od