$8.10
$8.94
Compare Price
You save
$0.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 152953
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 152953 Hose Silicone 11.5" Lo Ng 0.0625" Thk .5" Od
Item:
#1269579
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 152953 |
| Manufacturer Part # | 152953 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 152953 Hose Silicone 11.5" Lo Ng 0.0625" Thk .5" Od
$8.10
$8.94
You save
$0.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 152953 Hose Silicone 11.5" Lo Ng 0.0625" Thk .5" Od