$40.57
$44.76
Compare Price
You save
$4.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 154194
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 154194 Burner Jet #651 #76 (0 .0200) 7/16 24
Item:
#1269345
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 154194 |
| Manufacturer Part # | 154194 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 154194 Burner Jet #651 #76 (0 .0200) 7/16 24
$40.57
$44.76
You save
$4.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 154194 Burner Jet #651 #76 (0 .0200) 7/16 24