$379.09
$418.25
Compare Price
You save
$39.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 156057
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 156057 Handle & Knob Assembly L Olo
Item:
#1269380
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 156057 |
| Manufacturer Part # | 156057 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 156057 Handle & Knob Assembly L Olo
$379.09
$418.25
You save
$39.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 156057 Handle & Knob Assembly L Olo