Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 156083
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 156083 Tilt Switch Lolo Sk 32e
Item:
#1268400
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 156083 |
| Manufacturer Part # | 156083 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 156083 Tilt Switch Lolo Sk 32e
