$101.57
$112.06
Compare Price
You save
$10.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 156478
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 156478 Mpt To Fpt Brass Ball Va Lve 1/2 Npt
Item:
#1229425
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 156478 |
| Manufacturer Part # | 156478 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 156478 Mpt To Fpt Brass Ball Va Lve 1/2 Npt
$101.57
$112.06
You save
$10.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 156478 Mpt To Fpt Brass Ball Va Lve 1/2 Npt
