$234.89
$259.16
Compare Price
You save
$24.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 156681
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 156681 Pressure Switch 1/4" Np T 21 Psi Set Point
Item:
#1270644
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 156681 |
| Manufacturer Part # | 156681 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 156681 Pressure Switch 1/4" Np T 21 Psi Set Point
$234.89
$259.16
You save
$24.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 156681 Pressure Switch 1/4" Np T 21 Psi Set Point
