$373.43
$412.00
Compare Price
You save
$38.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 159453
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 159453 Weldment Steamer Shelf
Item:
#1270582
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 159453 |
| Manufacturer Part # | 159453 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 5 lbs |
| Weight | 5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 159453 Weldment Steamer Shelf
$373.43
$412.00
You save
$38.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 159453 Weldment Steamer Shelf
