Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 159659
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 159659 Stailaess Steel Burner A Ssy. "u" Shape For Gas G
Item:
#1227357
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 159659 |
| Manufacturer Part # | 159659 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 159659 Stailaess Steel Burner A Ssy. "u" Shape For Gas G
About this item
Product Details
Product Details
Groen 159659 Stailaess Steel Burner A Ssy. "u" Shape For Gas G