$743.51
$820.32
Compare Price
You save
$76.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 161151
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 161151 Weldment Fan Shroud 6 P An Intek
Item:
#1229450
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 161151 |
| Manufacturer Part # | 161151 |
| Height | 2.25" |
| Width | 19.9" |
| Depth | 20" |
| Weight | 11.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 161151 Weldment Fan Shroud 6 P An Intek
$743.51
$820.32
You save
$76.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 161151 Weldment Fan Shroud 6 P An Intek
