Free Shipping
Free Shipping
$2,488.89
$2,746.02
Compare Price
You save
$257.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 161173
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 161173 Assembly Burner Box Xs G5
Item:
#1229478
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 161173 |
| Manufacturer Part # | 161173 |
| Height | 12" |
| Width | 24" |
| Depth | 26" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 161173 Assembly Burner Box Xs G5
$2,488.89
$2,746.02
You save
$257.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 161173 Assembly Burner Box Xs G5