Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 1907
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 1907 Pin 1/8 Dia X 2 3/4
Item:
#1227218
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 1907 |
| Manufacturer Part # | 1907 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.05" |
| Depth | 2.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 1907 Pin 1/8 Dia X 2 3/4

