Free Shipping
Free Shipping
$1,455.59
$1,605.98
Compare Price
You save
$150.39
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 19652
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 19652 Double Pantry Faucet W/ 12" Spout
Item:
#1270307
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 19652 |
| Manufacturer Part # | 19652 |
| Height | 3.75" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 5.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 19652 Double Pantry Faucet W/ 12" Spout
$1,455.59
$1,605.98
You save
$150.39
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 19652 Double Pantry Faucet W/ 12" Spout
