$11.34
$12.51
Compare Price
You save
$1.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 2863
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 2863 Lug Ground #14 #6
Item:
#1270068
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 2863 |
| Manufacturer Part # | 2863 |
| Height | 0.4" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 2863 Lug Ground #14 #6
$11.34
$12.51
You save
$1.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 2863 Lug Ground #14 #6