Free Shipping
Free Shipping
$987.11
$1,089.10
Compare Price
You save
$101.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 3283
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 3283 Spray Unit Pre Rinse He Ad 44" Hose
Item:
#1270380
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 3283 |
| Manufacturer Part # | 3283 |
| Height | 3.8" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 3.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 3283 Spray Unit Pre Rinse He Ad 44" Hose
$987.11
$1,089.10
You save
$101.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 3283 Spray Unit Pre Rinse He Ad 44" Hose

