$379.46
$418.66
Compare Price
You save
$39.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 3639
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 3639 Pulley V W/ 3/4 Bore
Item:
#1229627
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 3639 |
| Manufacturer Part # | 3639 |
| Height | 2.1" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 3.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 3639 Pulley V W/ 3/4 Bore
$379.46
$418.66
You save
$39.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 3639 Pulley V W/ 3/4 Bore