Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 40602
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 40602 Double Pantry Faucet W/ 48" Spray Hose
Item:
#1230022
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 40602 |
| Manufacturer Part # | 40602 |
| Height | 5.25" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 10.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 40602 Double Pantry Faucet W/ 48" Spray Hose