Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 42366
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 42366 Gasket 3" X 3"
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 42366 |
| Manufacturer Part # | 42366 |
| Height | 0.13" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 42366 3" Square Flange Gasket [ 3" X 3" ] [rubber ] [ Type C], ] Black ][ Mount 4ea 2-3/8" Ctrs Mount Holes, Groen Steamer Elements

