Free Shipping
Free Shipping
$2,770.64
$3,056.87
Compare Price
You save
$286.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 47695
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 47695 Cover Assy (1) Pc #41
Item:
#1270245
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 47695 |
| Manufacturer Part # | 47695 |
| Height | 10" |
| Width | 23" |
| Depth | 24" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 47695 Cover Assy (1) Pc #41
$2,770.64
$3,056.87
You save
$286.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 47695 Cover Assy (1) Pc #41