$155.53
$171.60
Compare Price
You save
$16.07
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 49801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 49801 Cover Bottom 16ga X
Item:
#1270308
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 49801 |
| Manufacturer Part # | 49801 |
| Height | 0.1" |
| Width | 12.2" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 2.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 49801 Cover Bottom 16ga X
$155.53
$171.60
You save
$16.07
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 49801 Cover Bottom 16ga X