$265.17
$292.58
Compare Price
You save
$27.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 5515
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 5515 Valve Swing Check 3/4" N Pt
Item:
#1270121
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 5515 |
| Manufacturer Part # | 5515 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 5515 Valve Swing Check 3/4" N Pt
$265.17
$292.58
You save
$27.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 5515 Valve Swing Check 3/4" N Pt