$67.53
$74.50
Compare Price
You save
$6.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 63046
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 63046 Pilot Natural Gas Baso
Item:
#1229742
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 63046 |
| Manufacturer Part # | 63046 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 63046 Pilot Natural Gas Baso
$67.53
$74.50
You save
$6.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 63046 Pilot Natural Gas Baso

