$22.27
$39.71
Compare Price
You save
$17.44
(44%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbochef aftermarket .
- Engineered to match existing Turbochef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbochef 71489
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 71489 Fuse 20a Atmr Individual
Item:
#1149441
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 71489 |
| Manufacturer Part # | 71489 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Groen 71489 Fuse 20a Atmr Individual
$22.27
$39.71
You save
$17.44
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 71489 Fuse 20a Atmr Individual

