Free Shipping
Free Shipping
$1,390.74
$1,534.43
Compare Price
You save
$143.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 72014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 72014 Agitator Assy Tdb/8 20
Item:
#1269156
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 72014 |
| Manufacturer Part # | 72014 |
| Height | 3.9" |
| Width | 11.45" |
| Depth | 13.8" |
| Weight | 2.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 72014 Agitator Assy Tdb/8 20
$1,390.74
$1,534.43
You save
$143.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 72014 Agitator Assy Tdb/8 20