$72.20
$79.65
Compare Price
You save
$7.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 72259
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 72259 Burner Jet #654 #59 (0 .0410) 1/8 27 Npt
Item:
#1269925
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 72259 |
| Manufacturer Part # | 72259 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 72259 Burner Jet #654 #59 (0 .0410) 1/8 27 Npt
$72.20
$79.65
You save
$7.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 72259 Burner Jet #654 #59 (0 .0410) 1/8 27 Npt