Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 78911
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 78911 |
| Manufacturer Part # | 78911 |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 78911 Door Spring, For Door Unlatch Lift Cam Use # 26-2481, Groen Steamer Cc10e Cc20e Hy6 Hy12

