Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 86876
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 86876 Transformer 50 Va
Item:
#1227248
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 86876 |
| Manufacturer Part # | 86876 |
| Height | 3.65" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 3.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 86876 Transformer 50 Va

