$77.35
$85.35
Compare Price
You save
$8.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 90704
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 90704 Harness Wire Boiler Prob E
Item:
#1270948
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 90704 |
| Manufacturer Part # | 90704 |
| Height | 0.45" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 90704 Harness Wire Boiler Prob E
$77.35
$85.35
You save
$8.00
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 90704 Harness Wire Boiler Prob E