Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 90705
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 90705 Harness Wire Drain/air P Robes
Item:
#1227347
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 90705 |
| Manufacturer Part # | 90705 |
| Height | 0.8" |
| Width | 16.05" |
| Depth | 17.9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 90705 Harness Wire Drain/air P Robes

