$219.41
$242.08
Compare Price
You save
$22.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 90743
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 90743 Hose Steam 21.5 Lg.
Item:
#1227609
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 90743 |
| Manufacturer Part # | 90743 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 21.45" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 90743 Hose Steam 21.5 Lg.
$219.41
$242.08
You save
$22.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 90743 Hose Steam 21.5 Lg.