$17.06
$18.81
Compare Price
You save
$1.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 90856
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 90856 Burner Jet #640 #55 (0.0 520) 1/8 Npt
Item:
#1229489
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 90856 |
| Manufacturer Part # | 90856 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 90856 Burner Jet #640 #55 (0.0 520) 1/8 Npt
$17.06
$18.81
You save
$1.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 90856 Burner Jet #640 #55 (0.0 520) 1/8 Npt

